O nas

Kasia Żarnowska

Filolog serbsko-chorwacki, podróżniczka z zacięciem dziennikarskim. Czasem pisze, często fotografuje. Entuzjastka Bałkanów i wielokulturowości. Zawód wykonywany: tłumacz.

Przez 6 lat mieszkała w Londynie, gdzie studiowała komunikację elektroniczną. Tam też zaraziła się miłością do kuchni świata. Współpracowała z fotograficzną organizacją Zoom In oraz British Red Cross. Zarządzała projektami internetowymi w wydawnictwach edukacyjnych i organizacjach charytatywnych. Mistrzyni logistyki w podróży.

Jarek Sępek

Podróżnik, dziennikarz, wydawca i twórca multimediów. Autor książki „W 80 dni dookoła świata (nie wyjeżdżając z Londynu)” (Cartablanca 2010), w której zgłębiał tajniki wielokulturowej stolicy Wielkiej Brytanii, poruszając się śladami Fileasa Fogga. Teksty jego humorystycznych kryminałów długości SMS-a udźwiękowiła radiowa Trójka w audycji „Bardzo Drobna Przestępczość”.

Był wydawcą magazynu TamTam, pierwszego polskiego pisma podróżniczego na iPady. Pracował także jako redaktor w portalu Gazeta.pl i zastępca redaktora naczelnego magazynu Cooltura w Londynie. Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie Wrocławskim i Warszawskim oraz komunikację masową w TAFE College w australijskim Perth. Sztuki kręcenia filmów dokumentalnych uczył się na London Film Academy.

Dotarł do ponad 50 krajów.

Natalia i Tymon

Bliźniaki.

Subskrybuj na YouTube

Dołącz na Facebooku

Unable to display Facebook posts.
Show error

Error: Error validating application. Application has been deleted.
Type: OAuthException
Code: 190
Please refer to our Error Message Reference.