Jak sprawdzić kto dzwonił

Choćby nawet nasza księga z numerami jest wypełniona po brzegi, z pewnością nie mamy numerów telefonu do wszystkich ludzi, jacy przebywają w naszej okolicy. Nierzadko zastanawiamy się zatem, kto dzwoni, o ile na tapecie głównej komórki widnieje obca mieszanka cyfr. Zwykle w tego typu chwilach najzwyczajniej nie odbieramy, bo nie lubimy rozmawiać z obcymi ludźmi. Mimo wszystko jeżeli obcy nam numer spróbuje skontaktować się po raz drugi, zechcemy dowiedzieć się, kto może być jego właścicielem. Jak więc to odkryjemy?

Nie powinniśmy na początku lecieć na komisariat, skoro przecież nie zawsze obce telefony tworzone są przez oszustów. Czasem nieznajomy numer telefonu będzie przynależeć do człowieka z naszej wielkiej rodziny, jaki jedynie kupił nowy aparat telefoniczny lub wybrał innego operatora. A jeżeli mamy dostęp do Internetu, sami sprawdzimy bez problemów, kto dzwonił. Musimy w tym celu wklepać nieznany numer telefonu do sprawdzonej strony szukającej lub od razu zrobić użytek z witryny, która zajmuje się badaniem i sprawdzaniem rozmaitych numerów telefonu. To ona tylko powie nam samym, co to za numer i do jakiej osoby on może należeć. Wtedy sami ustalimy, czy chcemy odebrać dziwne połączenie.

Najczęściej jednak możemy odbierać także i takie dziwne połączenia. Jeśli bowiem nie wiemy, czyj to numer, możemy przez przypadek zablokować połączenie przyjaciela, jaki chce naszej pomocy.

http://nieznanenumery.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *