Mieszkania Kraków

Jeśli szukasz wspaniałego mieszkania w Krakowie to świetnym dla Ciebie rozwiązaniem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to zespół pięciu imponujących kameralnych budowli wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające zwiększoną energooszczędność. Prócz tego będą one posiadały osprzęt elektryczny i grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Oprócz wszystkie ściany pozostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek zostanie wyekwipowany w imponującą windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą systemu solarów. Mieszkania na parterze zostaną wyekwipowane w olśniewające rolety zewnętrzne. Bezspornie cały teren osiedla pozostanie ogrodzony i zamknięty, a dodatkowo objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał bajeczny plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę imponujące miejsce, jakie warto zakupić, a na pewno nikt z owego powodu się nie rozczaruje.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeżeli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – dodatkowo w nowym mieszkaniu to olśniewające dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to imponująca, oddana już inwestycja, która jest umieszczona zaledwie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten niesamowity obiekt jest zaopatrzony pomiędzy innymi w windę i garaż, a dodatkowo dostęp do Internetu. Oprócz cały teren jest ogrodzony oraz strzeżony. Ponadto na terenie obiektu wybudowany jest plac zabaw, a oprócz tego w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę imponujące miejsce, w jakim warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas współczesne oraz nadzwyczajnie stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to olśniewające miejsce zarówno dla Ciebie jak również dla całej twojej rodziny. Na pewno mieszkając tutaj nic Cię nie zawiedzie. Postaw na komfort i kolosalną wygodę oraz żyj pełnią życia oraz pokochaj to mieszkanie do stopnia, w jakim będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko zastanawiałeś się nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to idealne dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. Chwilowo w sprzedaży jest 4 gotowe imponujące budynki posiadające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na terenie osiedla uzyskany jest nadzwyczaj atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o powierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte perfekcyjne punkty usługowe oraz jakość wykończenia lokali i części wspólnych zapewniają duży komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a nadto cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Na domiar tego mamy dostęp do idealnego placu zabaw dla dzieci. Bardzo dobrym czynnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Dodatkowym niezmiernie ciekawym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeżeli pragniesz mieszkać w tak czarownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to imponujące miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, mające świetną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie na prawdę cudownym miejscem dla Ciebie i całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie zawiedzie. Projekt pozostał tak dokonany, iż zaspokoi oczekiwania w największym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to przepiękna krajobrazowo, niegłośna okolica mająca czyste powietrze i powalający mikroklimat. Znajduje się ona niedaleko Parku Jurajskiego, stanowiącego teraz enklawę nieskażonej przyrody oraz naturalnego piękna. Wolno korzystać z terenów wspaniałych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki i wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Bliskość przyrody nie oznacza ubytku dostępu do wszelakich usług, jakie oferuje względnie bliskie centrum Krakowa. Poprzez środek osiedla zaprojektowana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Tak aby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających niedaleko torów opracowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, oraz górkę saneczkową.

Osiedle to będzie szczerze imponującym rozstrzygnięciem dla nas i całej naszej rodziny. Olśniewająca lokalizacja, urocza okolica sprawi, że każdy będzie wybitnie zadowolony z mieszkania w owym cudnym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

O ile pragniesz zamieszkać w Krakowie i dopiero co rozglądasz się za miejscem zamieszkania to świetnym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to przytulna willa w której zaprojektowano jedynie pięć wygodnych, niesłychanie efektywnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się współczesną, stylową architekturą i wysokim standardem wykończenia tak elewacji jak również wnętrza. Jest to na prawdę doskonałe miejsce, które w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek urządzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów posiada oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają obszerne balkony, z każdego apartamentu rozpościera się widok na Kopiec Kościuszki. Dookoła budynku zaplanowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dostęp na teren działki limitowany jest tylko dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

W kilku słowach mówiąc jest to więc doskonałe miejsce dla każdego, kto chce mieszkać w tak ładnej okolicy oraz w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *